راهکار اتوماسیون اداری الگاممزایای راهکار اتوماسیون اداری الگام


- استفاده از ویرایشگر word در محیط وب و یا افزونه Word جهت نگارش نامه
- جستجوی پیشرفته کارتابل نامه‌ها و پیش‌نویس نامه‌ها
- استفاده از قلم نوری برای ثبت امضای الکترونیک
- همگام‌سازی تقویم اتوماسیون اداریالگام با تقویم Google، Live و Outlook
- کنترل سطوح دسترسی کاربران و تفویض اختیارات به صورت منعطف


درخواست دمو

تکنولوژی


در صنعت IT، و به ویژه در میان ارائه‌دهندگان راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارها، تکنولوژی به تنهایی می‌تواند یک مزیت کلیدی و عاملی بسیار مهم در تصمیم‌گیری باشد. تکنولوژی به روز می‌تواند مزایای بسیاری را برای کاربران ایجاد کند؛ از ارتقای سرعت و عملکرد نرم‌افزار و ایجاد یکپارچگی در کسب‌وکار، تا گردآوری حجم انبوهی از داده‌ها، ساختاردهی به آن‌ها و استخراج گزارش‌های تحلیلی از آن‌ها که مبنای مناسبی برای اتخاذ تصمیمات مهم کسب‌وکار خواهند بود.


شرکت مهندسی الگام

قدم بعدی شما برای موفقیت چیست؟جذب مشتریان بیشتر؟

با CRMالگام به منابع کامل اطلاعاتی از مشتریان بالقوه خود دست پیدا کنید. با طراحی و پیاده‌سازی کمپین‌های بازاریابی، مشتریان هدف خود را جذب کنید. شناخت بهترین روش‌های بازاریابی با استفاده از CRMالگام، به شما کمک می‌کند هزینه‌های بازاریابی خود را بر استفاده از ابزارهایی سرمایه‌گذاری کنید که بیشترین بازدهی را دارند.

افزایش سطح فروش؟

CRMالگام به شما کمک می‌کند با امتیازدهی، اولویت‌بندی و انتخاب سودآورترین فرصت‌های معاملاتی، بیشترین میزان فروش را داشته باشید.
بهره‌گیری از گزارش‌های فروش به شما کمک می‌کند همواره سطح فروش را کنترل کنید و تصمیمات لازم را در زمان مناسب بگیرید.

مشتریان راضی‌تر؟

امکان دسترسی به اطلاعات مشتریان در CRMالگام در هر لحظه به تیم فروش شما کمک می‌کند پیگیری‌های مربوط به مشتریان را با کیفیت بهتر و به موقع انجام دهند. با استفاده از امکان ثبت درخواست پشتیبانی توسط مشتری مستقیماً در CRMالگام و پاسخگویی به موقع، می‌توانید مشتریان راضی داشته باشید.


پشتیبانی و آموزش

پشتیبانی خوب کلید اصلی بهره‌گیری موفق از راهکارهای نرم‌افزاری است.

الگام روش‌های مختلفی برای ارائه خدمات پشتیبانی در طول فرایند استقرار و پس از آن در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از تشکیل تیم راهبری و هدایت آن گرفته تا اختصاص کارشناس مقیم در صورت نیاز و رفع اشکال‌های تلفنی. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به بخش پشتیبانی وبسایت مراجعه کنید.

آموزش کافی به شما کمک می‌کند از همه امکانات راهکار نرم‌افزاری خود استفاده کنید.

راهکارهای نرم‌افزاری الگام با به کارگیری به‌روش‌ها، مسیری برای انجام کارآمد امور ایجاد می‌کنند. بنابراین با برنامه‌ریزی آموزشی مناسب می‌توانید به راحتی از مزایای این به‌روش‌ها بهره بگیرید. همچنین برای به روز بودن می‌توانید از پایگاه دانشالگام استفاده کنید.