ســــئـو


تیـمــی از بازاریـابی آنلایـن را تصـور کـنید که تنها بر روی کسـب و کار شـمـا، کـار می‌کـنند

ســــئـو چــیــسـت؟

بـهیـنـه سـازی مــوتور جـستـجـو

بـهیـنـه‌سـازی سایـت یا هـمان سـئو، نوعـی بازاریـابی ایـنترنـتی است که محـوریت آن بر آنـالیز کلمـات کلـیدی و قوانیـن سـئـو قرار گرفته
است. شما با بهـیـنه‌سازی سایت می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه‌های بالای موتـورهای جسـتجو، مخاطبان زیادی را جذب سایتـتان نمایـید.


شرکت مهندسی الگام

فــوایـد بـهیـنـه سـازی


بـرتـری در نتایج جستجو، مشـتریان زیادی را به وب سایت شما هدایت می‌کند. بر اساس آمارها : ۸۷ درصد بیـنندگان وب‌سایت‌ها، از طریق موتورهای جستجو وارد آن وب‌سایت شده‌اند. ۷۳ درصد معاملات آنلاین، به وسیله موتورهای جستجو آغاز می‌شود. ۳.۵ بیلیون وب‌سایت، با هم در حال رقابت بر سر پول هستند، اما واقعیت این است که کسـری از یک درصد این سایت‌ها، به صفحه اول موتورهای جستجو راه می‌یابند. پس بر بازاریابی اینترنتی و سئـو سایت تمـرکـز کنید و موفـق شوید. مطرح ترین نوع بازاریابی امروز، بازاریابی اینترنتی‌ست و شرکت‌های بزرگ جهان سرمایه گذاری کلانی در این حوزه می‌کنند و همانطور که می‌دانید، از الزامات بازاریابی اینترنتی داشتن سایت است و از طریق وب سایت بسیاری از معاملات شروع می‌شود و برای آنکه شما بازدید کننده و مشتری بالقوه‌ای داشته باشید باید روی افزایش بازدید کننده خود تمرکز کنید. اصلی ترین و مهم ترین روش بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. پس سکه‌ی شانس و عامل رونق روزافزون کسب و کارتان، سئو و بهینه سازی سایت و حضور در صفحه اول گوگل است .


اسـتفاده از کلـمات کلـیـدی


کلمات کلیدی در وب سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت در سئو است. هنگامی که قصد دارید تنظیمات سئو را شروع کنید، اولین گام مشخص کردن کلمات کلیدیی است که می‌خواهید با استفاده از آن‌ها در صدر جست و جوهای موتورهای جست و جو قرار بگیرید. برای این که وب سایت خود را به صفحه اول بکشانید کافیست که محتوای مفیدی در وب سایت خود منتشر کنید تا گوگل متوجه شود و کاربران مخاطب شما را به وب سایتـتان هدایت کند.

شرکت مهندسی الگام

شرکت مهندسی الگام

لـیـنک سـازی


لینـک سازی خوب به شما کمک می کند تا برند تجاری خود را بسازید و آن را به عنوان یک نام معتبر در زمینه فعالیت خود معرفی نمایید. تکنیک‌های لینک سازیِ بسیاری مانند تولید محتوا وجود دارد که می تواند فعالیت تجاری شما را برای مخاطبانتان تشریح کند و این راه می تواند نشان تجاری شما را معتبر سازد.


ما چـــــطـور کار می‌کنیم

ما به کمک تولید محتوای مناسب و استفاده از کلمات کلیدی کاربردی که مخاطب شما به دنبال آنهاست و
همچنین لینک سازی مناسب، آمار بازدیدکنندگان شما را بالا می‌بریم و صفحه اول گوگل را به شما اختصاص می‌دهیم


جهت ثبت انتقادات و پیشنهاد های خود اقدام کنید ؟
با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم

جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
شرکت فنی و مهندسی الگام

جهت گیری کلان راهبردی

چشم انداز

خلق بهترین تجربه‌کاربری و ارزش آفرینی در حوزه کسب و کار اینترنتی

ماموریت

ارائه خدمات مفید و پایدار آنلاین مبتنی بر توسعه سرویس‌های پرکاربرد

اهداف

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و محبوب

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد سازمانی چابک و باهوش با فضایی دوستانه

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد ارزش افزوده حداکثری

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  حضور فعال در عرصه بین‌المللی