برندینگ اینترنتی


برند خود را به یک امپراطوری تبدیل کنید


در زمانه ای زندگی می کنیم که معنی جهانی شدن را بیشتر از گذشته حس می کنیم. برنج هندی می خوریم، از ظرف های ایتالیایی استفاده می کنیم، لباس های ترک می پوشیم، با تلفن فنلاندی، چینی و آمریکایی صحبت می کنیم، کفش چینی و تایوانی به پا می کنیم و اتومبیل کره ای و ژاپنی سوار می شویم. در این میانه برای این که ما هم به عنوان کشوری به نام ایران نقشی کلیدی ایفا کنیم باید در زمینه تولید محصول ، بازاریابی و برندسازی کاری کنیم.
در بعضی مواقع گام تولید را خوب بر می داریم، اما چون بازاریابی و برندسازی را درست انجام نمی دهیم و برایش هزینه نمی کنیم، یا شکست می خوریم یا محتاج دیگران می شویم. گروه مهندسی تبلیغاتی شایگان افتخار دارد بعد از سال ها تحقیق و مطالعه در زمینه تبلیغات نوین و الکترونیک در بستر اینترنت و مخابرات ایران راه کار های جدید خود را در راستای تبلیغات حرفه ای اینترنتی با هدف ایجاد ساختار کامل یک برند در ذهن مخاطبان ارائه دهد.
ساخت برند یکی از قسمت های مهم کسب و کار پر رونق است. وقتی شما کار سخت‌تر که مرتبط با کار آفرینی است را انجام می‌دهید، باید در نظر بگیرید که براحتی می‌توانید در این کار شکست بخورید. از تک تک لحظه‌های خود برای ارتقای برند خود استفاده کنید، دیگران را تشویق کرده، محتواهای خود را ارتقا دهید و بازار را زیر نظر بگیرید. برند شما در راهی که با فعالیت هایی که برای سرمایه گذاری انجام میدهید، ارتباط معکوس دارد به سرعت پیشرفت خواهد کرد!

شرکت مهندسی الگام

برندینگ برای چه کسانی مناسب است؟

شرکت مهندسی الگام

مدیران

شرکت مهندسی الگام

مهندسان

شرکت مهندسی الگام

پزشکان

شرکت مهندسی الگام

متخصصان

برندینگ چیست؟


همواره کارآفرینان و صاحبان مشاغل به دنبال ایجاد یک برند برای معرفی محصولات و خدمات خود هستند، در حالی که پروسه برندینگ هزینه های بالایی از جمه بسته بندی، برچسب گذاری، مجوزها و ثبت قانونی، تبلیغات و بازاریابی و … را به دنبال دارد. حال اینکه ریسکی نیز برای همه ی برندسازان وجود دارد و آن عدم استقبال عمومی از برند و محصولات و خدمات برند است.
اما با این حال همه به دنبال بزرگ کردن برند خود هستند، بنابراین نتیجه می توان گرفت که برند کردن یک کسب و کار می تواند تا حد زیادی پر سود باشد و هزینه هایی که برای این امر انجام می شود قابل توجیه باشند. یک برند قوی و شناخته شده از جانب مشتری که همان مصرف کننده است دارای ضمانت می باشد.
این بدان معنی است که این برند برای مصرف کننده خود ایجاد اعتماد کرده و توانسته سهم قابل توجهی را از بازار آن محصول به خود جلب کند. برندینگ از مباحث مهم و اصلی استراتژی های مدیریت محصول به شمار می رود. تولید محصولات و یا ارائه خدمات تحت یک نام تجاری (برند) نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت دارد.
در این میان اکثر صاحبان مشاغل بخش برندینگ خود را به شرکت ها و افراد دیگر می سپارند. شاید یکی از مهمترین دلایل این واگذاری استفاده از تجریه شرکت های مطرح در این حوزه می باشد.

شرکت مهندسی الگام

جهت ثبت انتقادات و پیشنهاد های خود اقدام کنید ؟
با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم

جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
شرکت فنی و مهندسی الگام

جهت گیری کلان راهبردی

چشم انداز

خلق بهترین تجربه‌کاربری و ارزش آفرینی در حوزه کسب و کار اینترنتی

ماموریت

ارائه خدمات مفید و پایدار آنلاین مبتنی بر توسعه سرویس‌های پرکاربرد

اهداف

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و محبوب

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد سازمانی چابک و باهوش با فضایی دوستانه

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد ارزش افزوده حداکثری

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  حضور فعال در عرصه بین‌المللی