آیا تبلیغات در گوگل یا تبلیغ در گوگل را با الگام تجربه کرده اید ؟

بزرگترین , قدیمی ترین و معتبرترین مجری تبلیغات کلیکی گوگل در کشور

شرکت مهندسی الگام

این مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما هم اکنون می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای به نمایش در آورید و فقط زمانی هزینه بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود .این شعاریست که گوگل برای پربازده ترین تبلیغات خود برگزیده است . در سیستم تبلیغات در گوگل شرکت هایی موفق خواهند بود که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنند و بتوانند با استفاده ازاین روش آتیه تبلیغاتی ، مخاطبین هدف خود را راهی وب سایت خود کنند. هدف تیم الگام اجرای اصولی کمپین های تبلیغات در گوگل و مدیریت هزینه های آن می باشد تا سیر صعودی تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش را برای آنها به همراه داشته باشد. الگام به عنوان همکار برتر گوگل قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل قرار دهد.


شرکت مهندسی الگام

الگام تنها همکار رسمی پریمیر گوگل در اجرای تبلیغات کلیکی گوگل


نام همکار رسمی گوگل یا نماینده رسمی گوگل در کشور را احتمالا زیاد دیده باشید. باید صادقانه عرض کنیم گوگل به هیچ عنوان نمایندگی در ایران ندارد و تمام این عبارات شعارهای تبلیغاتی می باشد. الگام توانسته با توجه به تجربه بازارهای بین المللی شرکت دوم خود را در شرق آسیا تحت برند ثبت شده آریو مارکتینگ راه اندازی کند و از این طریق همکار و نماینده پریمیرگوگل شود.

دسترسی مستقیم به اکانت واقعی گوگل


نالگام اولین و قدیمی ترین تیم رسمی اجرای تبلیغات در گوگل در کشور بوده و توانسته در این مدت خدمات خود را به بیش از سه هزار وب سایت و سازمان ارایه دهد، از این رو ارایه خدمات بهتر و شفاف تر به مشتریان خود را از مهمترین سیاست های کاری خودمان قرار داده ایم. از این رو شما قادر خواهید بود تمام مسایل اکانت خود به صورت مستقیم بررسی کرده و لذت ببرید علاوه بر این کارشناسان ما به صورت لحظه ای سیستم تبلیغ در گوگل شما را رصد کرده تا بهترین نتیجه و بازدهی در دوره تبلیغاتی شما حاصل شود.

شرکت مهندسی الگام
شرکت مهندسی الگام

کارشناسان واقعی ، آنالیز واقعی ، شرکت حقیقی


در دنیای دیجیتالی ، امروزه استفاده از انواع نرم افزارها و ربات های اینترنتی در کاهش هزینه های شرکت ها بسیار موثر واقع شده اند تا جایی که خیلی ها به سراغ دفتر کار مجازی ، کارشناس و پشتیان مجازی و کمک گرفتن از ربات ها می روند ، این سیاست به شدت کیفیت کار و خدمات را پایین آورده و همچنین میزان اعتماد نیز کاهش می یابد. مجموعه الگام بیش از ده ها کارشناس و متخصص تبلیغات در گوگل داشته و تمام روند سرویس دهی به مشتریان توسط این افراد به صورت زنده و با کیفیت ارایه می شود.

بازاریابی مجدد تبلیغات در گوگل


بازاریابی مجدد یکی از ضروری ترین مسایل در سیستم تبلیغات آنلاین می باشد . سیستم پیچیده پرداخت هزینه های تبلیغات اینترنتی مخصوصا تبلیغات در گوگل نیاز به آنالیز و مدیریت دقیق و هدفمند دارد. اجرای سیستم های بازاریابی مجدد به شما این امکان را خواهد داد تا سرمایه تبلیغاتی خود را هدفمند تر صرف کنید و همچنین بتوانید به مشتریان بلقوه و علاقه مند به شما بهای بیشتری بدهید تا بیشتر برای آنان دیده شوید دربازاریابی مجدد یا ریمارکتینگ گوگل با ره گیری مخاطبین شما در اینترنت آگهی شما را با هزینه کمتر بارها و بارها نشان خواهد تا در نهایت هدف نهایی که ورود به سایت شما یا خرید از شما است صورت پذیرد. مارکتینگ در دنیای امروزی به حدی هوشمند شده است که سیستم های مدرن دنیا در حال برنامه ریزی و سرمایه گزاری بر روی آن می باشند .

شرکت مهندسی الگام
شرکت مهندسی الگام

بارگذاری کد های ره گیری برای تبلیغات در گوگل شما


تبلیغاتی فراتر از رقبا برای استفاده از بیشترین پتانسیل سیستم تبلیغاتی گوگل نیاز است تا ارتباط درستی بین گوگل و وب سایت شما برقرار شود تا هم گوگل بتواند دید بهتری از تبلیغات در گوگل شما داشته باشد و هم شما قادر باشید گزارش و بازدهی بهتری از تبلیغات و بودجه ای که صرف کرده اید داشته باشید. یکی از کاربردهای این سیستم ره گیری کلیک های نابه جا که ممکن است از سمت ربات ها ، اسپمر ها و رقبا به صورت دستی بر روی اکانت های گوگل به منظور صرف بودجه های تبلیغاتی صورت می گیرد باشد و کمک زیادی به گوگل برای ره گیری و ردیابی این مشکلات کند. تیم الگام قادر است تبلیغاتی با تمام و کمال امکانات برای شما از این طریق اجرا کند. با ما در این رابطه در تماس باشید.

چرا الگام را انتخاب کنم ؟


تقریبا یک دهه می باشد که بازاریابی در موتورهای جستجو را آغاز کرده ایم و توانسته ایم اولین ، قدیمی ترین و بزرگترین تیم تبلیغات در گوگل کشور باشیم. ارتباط مستقیم دفتر بین المللی ما با گوگل این امکان را به ما داده است تا بتوانیم آخرین تکنولوژی روز گوگل را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. از دیگر نکات ، امکان حضور شما در شرکت بدون هماهنگی، دریافت گزارش های تحلیلی: و بررسی رقبا ، دسترسی به اکانت ، پرداخت کمترین هزینه تبلیغاتی،برگزاری کلاس های توجیهی،آنالیز وب سایت از لحاظ نکات بازاریابی آنلاین مواردی است که می توانیم شما را در رسیدن به اهداف و فروش بیشتر کمک کنیم..

شرکت مهندسی الگام
جهت ثبت انتقادات و پیشنهاد های خود اقدام کنید ؟
با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم

جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
شرکت فنی و مهندسی الگام

جهت گیری کلان راهبردی

چشم انداز

خلق بهترین تجربه‌کاربری و ارزش آفرینی در حوزه کسب و کار اینترنتی

ماموریت

ارائه خدمات مفید و پایدار آنلاین مبتنی بر توسعه سرویس‌های پرکاربرد

اهداف

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و محبوب

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد سازمانی چابک و باهوش با فضایی دوستانه

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد ارزش افزوده حداکثری

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  حضور فعال در عرصه بین‌المللی