خیر . باتوجه به تحریم های صورت گرفته و سیستم گوگل امکان نمایش آگهی به صورت انحصاری فقط در ایران وجود ندارد. ولی نا امید نباشید ما با استفاده از روش های خاص قادر هستیم آگهی شما را فقط در ایران به نمایش بگذاریم تا بازدهی بیشتری از آگهی بگیرید.

برای پاسخ به این سئوال به لینک روبرو مراجعه کنید . > نحوه تبلیغات در موتورهای جستجو


با توجه به فعالیت های چند ساله الگام و اجرای کار تبلیغات برای بیش از سه هزار وب سایت معتبر، معتقدیم کمتر از این مقدار شارژ تبلیغات شما بازخوردی نخواهد داشت. در واقع سیاست کاری الگام آغاز طولانی مدت تبلیغات شما می باشد ، یعنی محدود به یک دوره و یک ماه نباشد. اصل تبلیغات هم در دوره ای بلند مدت بهتر جواب خواهد داد. تجربه به ما ثابت کرده است که مبالغ پایین شارژ چیزی جز دلزدگی و به هدر دادن سرمایه نخواهد بود.

شرکت گوگل به شرکت های دیجیتال مارکتینگ که به صورت ریسلر اقدام به فروش و سرویس دهی خدمات تبلیغاتی خود می کند ، در جهت اطمینان بیشتر مشتریان خود ، نمایندگی رسمی ارایه خدمات می دهد. دریافت این نمایندگی به طبع شرایط خاص خود را دارد از جمله رسیدن تراز مالی به حد استاندار ، طی کردن زمان مربوطه و همچنین گذراندن آزمون های آنلاینی است که برگزار می کند. نکته مهم در این است که مدرک و نمایندگی دریافتی ، پایدار و تمدید شده باشد . متاسفانه تعداد بسیار محدودی از شرکت ها یا افراد دوره ای کوتاه از طریق روابط خود در خارج از کشور موفق به دریافت لینک مدرک نمایندگی گوگل شده اند ولی در جهت اجرای ترفند های بازاریابی ازعبارت تنها نماینده رسمی گوگل همیشه یاد می کنند و همچنین برخی حتی بدون داشتن تجربه مدرک گوگل ، خود را نماینده رسمی گوگل خطاب می کنند. برای اطمینان داشتن از این مساله همیشه لینک مدرک تبلیغات در گوگل را در وب سایت مربوطه دنبال کنید تا در سایت گوگل باز شود تا مطمئن شوید.


معتقدیم مهمترین رکن موفقیت یک شرکت، بحث حقوقی بودن آن می باشد. بعد از گذشت چند سال از مجموعه فعالیت های تخصصی توانسته ایم رضایت مندی مشتریان خود را بدست آوریم. حسن شرکت الگام ارائه شخص پشتیبان برای کار شما می باشد و احیانا اگر مشاور شما در دسترس نبود پشتیبانان دیگری کار شما را بررسی خواهند کرد. در واقع، مجموعه الگام شرکتی حقوقی می باشد.

به دلخواه مشتری این امکان قابل ارایه است و کارشناس مدیریت تبلیغات در گوگل شما می تواند این سرویس را بنا به صلاحدید کمپین شما فعال کند .


تفاوت سرویس های تبلیغاتی الگام در این است که شما با افزایش اعتبار بالاتر ، تخفیفاتی از شرکت الگام خواهید گرفت. همچنین گزارشات بیشتر و تخصصی تری خواهید داشت و به علاوه عمیلات بانکی شما کم خواهد شد و احیانا اگر اعتبار شما تمام شد و خدمات انتقال وجه را دسترسی نداشتید ، آگهی شما به هیچ عنوان قطع نخواهد شد

با توجه به نیاز و درخواست مشتریانمان کارشناسان ما می توانند گزارشات روزانه ، هفتگی یا ماهیانه ارایه دهند . گزارش ها به صورت فایل های پی دی اف یا اکسل قابل ارایه می باشد و به ایمیل شما توسط سرور های گوگل ارسال خواهد شد.


بله شما می توانید در هر زمان که بخواهید از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید .

با توجه به سیستم و سیاست شرکت گوگل ، محل نمایش تبلیغات در گوگل در 2 محل بالا ، پایین صفحه اول و به این صورت که 4آگهی بالای صفحه و 3 آگهی پایین صفحه به صورت داینامیک قابل ارایه است. عوامل گوناگونی بر روی محل نمایش آگهی از جمله بودجه تبلیغاتی ، کیفیت وب سایت و مدیریت کمپین تبلیغاتی تاثیر گذار می باشد.


محدودیتی برای انتخاب لغات وجود ندارد ولی بهتر است که همیشه لغات شما مربوط به آگهی و تجارت شما باشد ، چرا که شما در این صورت هزینه کمتری خواهید پرداخت و بازدهی بیشتری از آگهی های خود خواهید گرفت. کلمات کلیدی که شما انتخاب می کنید باید فاکتورهای زیر را رعایت کند. کلمات شناخته شده ای باشند یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند. سعی کنید کلمات انتخابی شما خیلی به صورت عام نباشند. یعنی به طور تخصصی تر محصول شما را معرفی کنند .به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیتتان اعزام دانشجو به کشور مالزی می باشد بهتر است کلمه تحصیل در مالزی به جای کلمه تحصیل معرفی شود. کلمات انتخابی شما حتما در سایت موجود باشند.

نظر به اینکه توجه گوگل برروی کلیک های نابه جا که ممکن است از سمت رقبا برروی آگهی صورت گیرد کاملا قابل ره گیری و جلوگیری می باشد ، هزینه این کلیک ها از سمت سیستم گوگل محاسبه شده و به حساب بازگردانده خواهد شد.


برای لغات نمی توان قیمت ثابتی را تعیین کرد چرا که هر لغت یا جمله از ارزش متفاوتی برخوردار است و عوامل گوناگونی در رابطه با قیمت هر کلیک موثر است. این عوامل را می توان به شرح زیر بیان کرد: · از جمله فارسی بودن یا انگلیسی بودن . · بازار رقابتی. · وب سایت مربوطه و ترکیب آن لغت با لغتهای دیگر. · استانداردهایی که از طرف سایت شما باید رعایت شود مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت کمترین قیمت تقریبی که می توان گفت 1 سنت آمریکا به بالا می باشد ، یعنی شما به ازای هر کلیک این مقدار هزینه خواهید کرد

در پاسخ باید عرض کنیم خیر .با توجه به این که شرکت گوگل هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد الگام نماینده رسمی اجرای تبلیغات کلیکی گوگل از طریق دفتر خود در امارات متحد عربی و تایلند می باشد .


هزینه تبلیغات به این صورت است که شما در ابتدا اعتباری در نظر می گیرید و وقتی روی آگهی شما کلیک شود ، هزینه ای از اعتبار شما کم خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به قسمت خدمات و سپس تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

بله این امکان وجود دارد با توجه به اینکه الگام برای کلیه مشتریان خود از اکانت اختصاصی با نام مشتری استفاده می کند امکان ارایه دسترسی به اکانت وجود دارد. دسترسی تنها برای اکانت f و بالاتر از آن میسر می باشد و اگر شما از سرویس های پایین تر استفاده می کنید و همچنین نیاز به دسترسی به اکانت خود را دارید می توانید با ارتقا اکانت خود این امکان را میسر سازید.


بعد از انجام قرارداد ، شرکت الگام به شما تعهد می کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر 24 ساعت تبلیغات شما را قرار دهد. بعد از درج شدن آگهی، زمان تغریبی این است که تبلیغات ظرف مدت 15 دقیقه می تواند فعال شود و آگهی شما در موتورهای جستجو ظاهر شود. اما طبق تجربه ای که ما در این چند سال خصوصا طی ماه های گذشته داشتیم، سخت گیری های بیشتری روی سایت ها اعمال می شود و ما حتی با موردهایی که چند ساعت یا حتی چند روز از فعال شدن آنها گذشته است ، مواجه بوده ایم.

خیر نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی ، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت می باشد. زمانی که مخاطبین جستجو کرده و حتی شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند در واقع شما برای این تماس هیچ هزینه ای پرداخت نکرده اید


نحوه تبلیغ در جی میل بدین شکل است که وقتی شما یک کاربر اینترنت از ایران و دارای آی پی ایرانی هستید آگهی هایی که برای ایران تنظیم شده اند در جی میل شما ظاهر می شوند علاوه بر این عوامل دیگری نیز بر اولویت نمایش آگهی تاثیر گذار هستند . به عنوان مثال وقتی شما مشغول خواندن یک ایمیل راجع به اینترنت هوشمند هستید دو حالت دارد ، اگر ایمیل شما به زبان انگلیسی باشد آگهی های لاتین مربوط به اینترنت هوشمند ظاهر می شود ولی اگر متن ایمیل شما به زبان فارسی باشد ، آگهی های به زبان فارسی اولویت نمایش خواهند داشت. از نظر هزینه هم تبلیغات در جی میل همانند گوگل به صورت کلیک می باشد. البته اگر شما از درج تبلیغات خود در گوگل عبور کنید، می توانید در سایت های طرف قرارداد گوگل به صورت تبلیغات در ازای بازدید هم انجام دهید (CPM).

جهت ثبت انتقادات و پیشنهاد های خود اقدام کنید ؟
با مرکز پشتیبانی در خدمت شما هستیم

جهت پشتیبانی یا ثبت نظرات و پیشنهادات خود ابتدا ثبت نام کنید
شرکت فنی و مهندسی الگام

جهت گیری کلان راهبردی

چشم انداز

خلق بهترین تجربه‌کاربری و ارزش آفرینی در حوزه کسب و کار اینترنتی

ماموریت

ارائه خدمات مفید و پایدار آنلاین مبتنی بر توسعه سرویس‌های پرکاربرد

اهداف

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و محبوب

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد سازمانی چابک و باهوش با فضایی دوستانه

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  ایجاد ارزش افزوده حداکثری

 • شرکت فنی و مهندسی الگام

  حضور فعال در عرصه بین‌المللی